Zobacz produkty STALCO Zobacz produkty STALCO PERFECT Zobacz produkty STALCO GARDEN

Grzegorz Musz

GRZEGORZ MUSZ

Grzegorz Musz - kierowca rajdowy i wyścigowy.

Urodził się w 1980r. mieszka i pracuje w Przemyślu. Przygoda z motoryzacją zaczęła się w wieku kilkunastu lat kiedy to spróbował swoich sił w amatorskich rajdach, co okazało się słuszną decyzją. W pierwszym sezonie startów zdobył v-ce mistrzostwo okręgu oraz wygrał Puchar Doliny Sanu.  Następny rok to debiut w Rajdowym Pucharze Polski, gdzie po czterech sezonach wraz z zespołem PSB Mrówka Rally Team wywalczył II miejsce klasyfikacji generalnej Pucharu Polski oraz wygrał najmocniejszą klasę 5. Kolejny etap to trzy lata rywalizacji w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, gdzie zdobył II vice Mistrza Polski w klasie 3. Grzegorz treningowo także pojawiał się na trasach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, skąd zawsze  przywoził miejsca z podium jego klasy.